Služby

Co jsme pro Vás schopni udělat. Kvalitně.

Full service

Vše zajistíme od A do Z

A

Analyzujeme nemovitost

Ve chvíli, kdy se domluvíme na spolupráci, začínáme s prezentací. Domluvíme návštěvu fotografa, home stagerky a kameramana. Programátor připraví z materiálů poutavou webovou prezentaci. Zkontaktujeme zahraniční partnery a uspořádáme den otevřených dveří. Najdeme kupce a zajistíme přípravu rezervační smlouvy, kupní smlouvy a smlouvy o úschově (advokátní, notářské či bankovní) a podání smluv na příslušný úřad. Zajistíme výplatu peněz, předání nemovitosti, znalecký posudek a podáme za Vás přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Postaráme se jednoduše o vše, stačí nám zavolat.

Mám zájem

Z

Zajístíme daňové přiznání

V ČEM SE NA NÁS MŮŽETE SPOLEHNOUT

Každý výstup je originál

JEŠTĚ ZDALEKA NEKONČÍME

Naše další služby

Překlad inzerce do cizích jazyků

Mimořádné nemovitosti na českém území kupují ve velké míře právě zahraniční investoři, proto je u nás samozřejmostí překlad celé inzerce nemovitosti do anglického, případně i ruského jazyka.

Spolupráce s 1250 realitními makléři

V rámci stanov kanceláří RE/MAX ČR spolupracujeme na denní bázi s více než 1250 realitními makléři. Participaci na prodeji nabízíme však komukoli, kdo je schopen přivést odpovídajícího kupce.

Den otevřených dveří

Na území ČR není tato forma prodeje stále nijak plošně rozšířená, nicméně skýtá značný potenciál, jak oslovit velké množství potenciálních kupců a celkově zviditelnit prodávanou nemovitost.

Propagace na hlavních inzertních portálech

Inzerujeme až na 15 nejvýznamnějších inzertních portálech v ČR. To, co je pro ostatní realitní kanceláře hlavním tahákem, je pro nás samozřejmostí a pouze okrajovým prvkem propagace.

Specializovaný právní servis

Dlouhodobě spolupracujeme s pojištěnými právníky, specializovanými na realitní právo. Díky tomu jsme našim klientům schopni zajistit hladký a bezpečný průběh celé transakce.

100% prodejní a poprodejní servis

Našim klientům poskytujeme zastoupení na katastrálním úřadu, převod veškerých energií a služeb, zajištění soudního odhadu nemovitosti, sestavení daňového přiznání a mnoho dalšího.

Prodáme i vaši luxusní nemovitost

Jestliže máte pocit, že by se Vám naše služby hodily, nehledejte dál. My nemáme konkurenci…

Mám zájem