Dům bez kompromisů

Zdravé a komfortní bydlení v souladu s přírodou

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Dům bez kompromisů

Mimořádná vila leží v klidné lokalitě obce Nouzov, s výbornou dostupností do Prahy. Nachází se v přímém sousedství křivoklátských lesů a chráněné krajinné oblasti Povodí Kačáku. Charakteristickým těžištěm vily je bohatě prosvětlená centrální hala s pohodlným tříramenným schodištěm.

Více informací o nemovitosti

NEJDOKONALEJŠÍ DŮM V ŠIROKÉM OKOLÍ

Co je na životě v tomto domě nejlepší?

Inteligence a nenáročnost

Měsíční náklady na provoz včetně vytápění a veškerých energií činí zhruba 4.000,-Kč. Požadované mikroklima zajištěno centrálním větráním i pomocí tepelného čerpadla a mnoha dalších "inteligentních" prvků.

Sluneční dům

Objekt má částečně nepravidelný obdélníkový půdorys, je orientovaný podélnou osou západ – východ. Situován je na mírném jižním svahu a respektuje charakter daného pozemku.

Sepětí s přírodou

Zahrada přímo navazuje na rozlehlé lesy a nezastavitelnou údolní nivu Černého potoka. Lokalita je výjimečná též čistotou ovzduší, v minulosti se na tomto místě dokonce uvažovalo o výstavbě plicního sanatoria.

Dokonalá dostupnost

Obec Nouzov je vzdálena zhruba 20 km od Prahy. Nejbližší stanice pražské sítě metro (Zličín) cca 19 minut jízdy autem po dálnici D6. Letiště V. Havla vzdáleno cca 18 minut jízdy.

O nemovitosti

PROHLÉDNĚTE SI TENTO DŮM SAMI

Pár fotografií z Nouzovské vily

Líbí se Vám vila v Nouzově?

Víme, že zde budete šťastní. Ozvěte se nám nejlépe ihned!

Mám zájem