Lokalita

Pár slov o tom, kde se dům nachází

NEOBYČEJNÉ MÍSTO

Kde dům najdete

Mimořádná vila leží v klidné a vyhledávané lokalitě obce Nouzov, s výbornou dostupností do Prahy, zhruba 15 – 20 min. jízdy autem po rychlostní silnici R6. Obec Nouzov se nachází v přímém sousedství křivoklátských lesů a chráněné krajinné oblasti Povodí Kačáku.

Dostupnost

Lokalita Unhošť – Nouzov situovaná v přímém sousedství hlubokých křivoklátských lesů je naprosto výjimečná svou dopravní dostupností. Obec Nouzov je vzdálena 7 min. jízdy od rychlostní silnice R6 (Praha – Karlovy Vary), celkem cca 17 minut jízdy z Prahy. Nejbližší stanice pražské sítě METRO (Zličín) 19 minut jízdy od domu, mezinárodní letiště vzdáleno cca 18 minut jízdy. Z hlediska hromadné dopravy je Nouzov z Prahy obsloužen meziměstským autobusovým spojením v ranních a odpoledních hodinách.

Občanská vybavenost

Komplexní občanská vybavenost (lékař, nákupní centrum, pošta, škola, banka, lékárna, benzínová pumpa, sportovní hala, KINO apod.), je dostupná v 4,5 km vzdálené obci Unhošť s 5 000 obyvateli. Přímo v Nouzově je k dispozici restaurace, velké zahradnictví a tenisové kurty. V sousedních obcích ve vzdálenosti do 3 km pak další restaurace, obchody, golfové hřiště, plavecký bazén. Sportovní letiště ve Velké Dobré je vzdáleno pouhých 7 km z Nouzova.

Sportovní a jiné vyžití

Sportovní letiště na Velké dobré je vzdáleno 7 km, dojezd do cca 7 min. V četných jízdárnách v okolí Nouzova (do vzdálenosti 5 – 6 km) lze celoročně ustájit vlastního koně či k projížďkám využívat zapůjčená zvířata. Po svazích kolem nivy Černého potoka vedou turistické trasy sjízdné i pro horské kolo. Oproti jiným lokalitám se zde na Křivoklátsku (v budoucí přírodní rezervaci) můžete na kole pohybovat po turistických a cyklistických stezkách desítky kilometrů bez ohrožení automobilovou dopravou. Mezi takové výlety mimo frekventované komunikace patří výlet do Lán, s letním sídlem presidenta ČR, či na turisty hojně navštěvovaný hrad Křivoklát.

OKOLÍ V OBRAZECH

Co kolem najdete

Líbí se Vám vila v Nouzově?

Víme, že zde budete šťastní. Ozvěte se nám nejlépe ihned!

Mám zájem